Ponuka pre firmy

Nájdite tímového ducha na Malom Dunaji


Deň v kanoe na Malom Dunaji je osvedčeným a zároveň mimoriadne obľúbeným spôsobom teambuildingu. Makači, ktorí statočne zaberajú pádlom, kapitáni aj tímoví zabávači, všetci si prídu na svoje. Na Malom Dunaji sa nikto nestratí, preto môže ísť malý tím aj celá firma. Malý Dunaj je pokojná rieka a zvládajú ju aj rodiny s deťmi, vhodná je pre úplných začiatočníkov aj skúsených vodákov.

V rámci ponuky je zahrnuté zapožičanie:

  • Kanoe
  • Pádiel
  • Barelov na odloženie vecí v kanoe
  • Plávacích viest

Samozrejmosťou je inštruktáž ovládania kanoe a správania sa na vode, aby ste zvládli splav v pohode a bezpečne.

Doprava? Postaráme sa! Zabezpečíme vám prepravu mikrobusmi aj autobusom.

V rámci našich niekoľkoročných skúseností máme za sebou teambuildingy pre 15 aj 80 ľudí. A veeeľa spokojných vodákov :-)

A po splave vám radi zabezpečíme opekačku

K dipozícii máme lúku priamo na brehu Malého Dunaja, bola by škoda nezakončiť teambuilding dobrým jedlom. Radi pre vás pripravíme opekačku alebo vám prenajmeme našu rodinnú kuchárku Niku, ktorá pre vás pripraví zeleninové šaláty, zoženie dobrý maďarský peceň chleba, ugriluje mäso a zeleninu (v sezóne z vlastnej záhrady) a nenechá vás ani bez dezertu, či to bude zmrzlina s grilovaným ananásom, alebo domáci koláč s ovocím a mrveničkou necháme na vás. Samozrejmosťou je, že vám pripravíme prestreté stoly s kvetmi, lavičky a postaráme sa aj o pitný režim. Na našich akciách nepoužívame jednorázové taniere ani príbory. 


Ahojte Niki a Lacko,
všetko bolo super, budem vaše dobré meno šíriť ďalej.
Držte sa, ste perfektní! Veľmi si vážim, keď ľudia robia prácu s láskou.
Janko, ESET

Pekný deň prajem p. Krechnyak,
tak ako minulý rok, aj tento, by sme chceli zorganizovať firemný splav malého Dunaja. Minulý rok sme boli veľmi spokojní s tým, čo ste pre nás pripravili a chceli by sme to aj teraz takto (splav + opekačka).
Simona, MUW Saatchi & Saatchi