nezabudnuteľný teambuilding

nájdite tímového ducha na Malom Dunaji

 Deň v kanoe na Malom Dunaji je osvedčeným a zároveň mimoriadne obľúbeným spôsobom teambuildingu. Makači, ktorí statočne zaberajú pádlom, kapitáni aj tímoví zabávači, všetci si prídu na svoje. Na Malom Dunaji sa nikto nestratí, preto môže ísť malý tím aj celá firma. Malý Dunaj je pokojná rieka a zvládajú ju aj rodiny s deťmi, vhodná je pre úplných začiatočníkov aj skúsených vodákov.

Samozrejmosťou je inštruktáž ovládania kanoe a správania sa na vode, aby ste zvládli splav v pohode a bezpečne.

Doprava? Postaráme sa! Zabezpečíme vám prepravu mikrobusmi aj autobusom.

V rámci našich niekoľkoročných skúseností máme za sebou teambuildingy pre 15 aj 100 ľudí. A veeeľa spokojných vodákov :-)

A po splave vám radi zabezpečíme opekačku.

K dipozícii máme lúku priamo na brehu Malého Dunaja, bola by škoda nezakončiť teambuilding dobrým jedlom. Radi pre vás pripravíme opekačku alebo vám prenajmeme našu rodinnú kuchárku Niku, ktorá pre vás pripraví zeleninové šaláty, zoženie dobrý peceň chleba, ugriluje mäso a zeleninu (v sezóne z vlastnej záhrady) a nenechá vás ani bez dezertu, či to bude zmrzlina s grilovaným ovocím, alebo domáci koláč s ovocím a mrveničkou necháme na vás. Samozrejmosťou je, že vám pripravíme prestreté stoly s kvetmi, lavičky a postaráme sa aj o pitný režim. Na našich akciách nepoužívame jednorázové taniere ani príbory.

Naše teambuildingové menu pravidelne obmieňame, ponuku pre sezónu 2024 vám ponuku radi zašleme e-mailom.